• Головна
  • Вишукана афористична поезія від відомого археолога Миколи Тупчієнка
14:16, 6 травня 2016 р.

Вишукана афористична поезія від відомого археолога Миколи Тупчієнка

11 травня о 16.30  у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація літературно – художніх видань Миколи Тупчієнка, талановитого археолога, етнографа, кандидата історичних наук.

Книга «Непомітне джерело» (2013) представляє першу поетичну збірку автора. Вірші цієї збірки мають філософсько – афористичний характер. В них автор намагається знайти і пояснити сенс людського життя в постійному коловороті подій і явищ.

Вірші другої книги - «Дзеркало» (2014) - наповнені філософським змістом та символікою суфіїв, що відображають прагнення автора не тільки віднайти Бога в собі, а й заявити Йому про свій пошук. Це водночас і пізнання самого себе. Ця думка дуже лаконічно звучить у суфіїв: «Хто пізнає себе – той пізнає Бога».

Третя збірка віршів М.Тупчієнка «За дверима»(2016) має переважно афористичний характер та наповнена прагненням автора осягнути багатомірність та розмаїття людського життя. Своїми рядками він підводить до думки, що таємниця людського існування полягає не в тому, щоб тільки жити (існувати), а й у тому, як і для чого або для кого жити.

Книги видані у кіровоградському видавництві. Видавець В.Ф.Лисенко.

Вся поезія тонко поєднується з унікальним художнім оформленням талановитої кіровоградської художниці Наталії Корнілової .

Будемо раді усім, хто завітає на зустріч, сподіваємося вона принесе вам новий смак пізнання.

Адреса: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#археолог Микола Тупчієнко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...