Социально-экономическое положение Кировограда

Населения. На 1 апреля 2016. на территории города проживало 239,2 тыс. человек. За январь-март 2016. численность населения сократилась на 455 человек.

Оплата труда. Средняя номинальная заработная плата штатного работника за январь-март 2016 составляла 3565 грн и выросла по сравнению с январем-мартом 2015г. на 25,6%.

Сумма невыплаченной заработной платы на 1 апреля 2016г. составляет 6,9 млн.грн, что на 10,3% больше, чем на 1 марта 2016г.

Розничная торговля. Объем розничного товарооборота предприятий, осуществляющих деятельность по розничной торговле за 2015г. составил 5035,5 млн.грн, что на 20,4% меньше чем за 2014.

Промышленность. За январь-март 2016 предприятиями города реализовано промышленной продукции (товаров, услуг) на сумму 2765,4 млн.грн, что составило 52,3% от общего объема реализованной продукции по области.

Строительство. За январь-апрель 2016. строителями города выполнено работ на сумму 47,9 млн.грн, что составило 54,3% от общего объема строительных работ по области.

За январь-март 2016 в городе принято в эксплуатацию 3,5 тыс.м2 общей площади жилья, что на 41,2% меньше, чем за январь-март 2015г.

Транспорт. Предприятиями автомобильного транспорта за январь-апрель 2016 г. перевезено 501,3 тыс.т грузов, что на 8% меньше, чем за январь-апрель 2015 г., грузооборот увеличился на 2,2% и составил 113,8 млн.ткм.

Перевезено 9,1 миллионов пассажиров, что на 17,6% больше, чем за январь-апрель 2015 г., Пассажирооборот увеличился на 4,5% и составил 162,2 млн.пас.км.

Кировоград статистика экономика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
У вівторок, 07 липня, КП «Універсал-2005» завершило ремонт ділянки дороги по вулиці Беляєва, від вулиці Академіка Корольова до вулиці Івана Олінського. Про це повідомив начальник КП «Універсал-2005» Віктор Панішко. Інформує прес-служба Кропивницької міської ради. - Роботи з ліквідування ямковості на цьому відрізку вулиці Беляєва тривали з 02 по 07 липня, - розповідає Віктор Панішко. – На ці роботи було витрачено 35 тон асфальтобетону, вартість якого станов...
Суспільство
Новий випадок захворювання на COVID-19 виявили у жінки з Соколівки Кропивницького району. Одужали від коронавірусу дві жінки та два чоловіка з Кропивницького.
Суспільство
7 липня о 16:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по відкриванню дверей квартири по вул. Попова в обласному центрі, у якій господарка 1960 р.н. потребувала медичної допомоги. Рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону по автодрабині через балкон потрапили у квартиру, відкрили двері помешкання зсередини та надали доступ медикам до хворої.
Влада
Двадцять друга сесія Міської ради міста Кропивницького, засідання якої заплановано на 09.07.2020, не відбудеться. Про дату та час проведення сесії буде повідомлено додатково.
Суспільство
Останні кілька років міська влада Кропивницького докладає максимум зусиль, щоб привести міські заклади охорони здоров’я до європейського рівня. Пріоритетом на сьогодні є капітальний ремонт лікарні швидкої медичної допомоги. Про перебіг ремонтних робіт у базовому медичному закладі розповіла під час брифінгу заступниця начальниці управління охорони здоров’я міської ради Лариса Кудрик. Інформує прес-служба Кропивницької міськради. - Даний медичний заклад існу...
Суспільство
Новоукраїнська місцева прокуратура Кіровоградщини у судовому порядку вимагає повернення Межирічківській сільській раді Голованівського району     нерухомого майна комунальної власності, а саме  - системи водопостачання,  вартістю понад 31 млн грн. Так, місцева прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про повернення нерухомого майна комунальної власності, яке було передано в оренду фізичній особі без достатньої правової підстави, в порушення вимог з...
Суспільство
У Кіровоградській області 66 людей наразі лікуються від коронавірусної інфекції. 38 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні в госпітальних базах, решта – у стані ближче до задовільного вдома. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко під час пресконференції. «Найбільша чисельність інфікованих на коронавірус зосереджена саме в обласному центрі. Відповідно хворих приймають дві госпітальні базі – Центральна міська лікар...
Суспільство
Минулої доби тричі долали пожежі рослинності та сміття, що виникли на відкритих територіях, рятувальники 2-го ДПРЗ (100 м2 сухої трави та сміття Користівське шосе м. Олександрія, 180 м2 трави та 1 га пшениці смт Нова Прага, 30 м2 сухої трави та сміття вул. Багратіона м. Олександрія). Двічі гасили такі займання бійці 24-ї ДПРЧ (1,4 га сухої трави с. Кетрисанівка та 60 м2 сухої трави с. Новоолексіївка Бобринецького району). Також невелике займання сухої трав...
Суспільство
Жодного випадку інфікування на коронавірус не було зафіксовано в трьох районах області – Благовіщенському Петрівському та Світловодському. Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко сьогодні, 7 липня. За його словами, захворювання на COVID-19 продовжують виявляти переважно в Кропивницькому. Так, минулої доби позитивні результати ПЛР-тестувань підтвердили хворобу в чотирьох мешканців обласного центру. Натомість одужали від...