• Головна
  • У Олександрійській місцевій прокуратурі відбулась координаційна нарада правоохоронних органів
10:50, 3 лютого 2017 р.

У Олександрійській місцевій прокуратурі відбулась координаційна нарада правоохоронних органів

На першій у поточному році координаційній нараді керівників правоохоронних органів у межах територіальної юрисдикції Олександрійської місцевої прокуратури обговорено стан протидії злочинності та корупції у минулому році та заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю, у поточному році.

Захід відбувся під головуванням керівника Олександрійської місцевої прокуратури Ігоря Білоусова та за участі начальників територіальних підрозділів ГУ Національної поліції, УСБУ в області та керівників установ виконання покарань.

Керівник місцевої прокуратури, відкриваючи нараду, наголосив, що об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

Проаналізувавши стан протидії злочинності на території Олександрійської місцевої прокуратури, правоохоронним органам вказано на окремі негативні тенденції у їх роботі щодо запобігання вчинення кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій кримінальних правопорушень та в стані ефективності боротьби зі злочинністю та корупцією, які потребують невідкладного реагування.

«В умовах складних соціально-політичних процесів у державі, законодавчих змін, реформування всієї правоохоронної структури ми з вами маємо сконцентрувати власні зусилля та посилити роботу щодо виявлення злочинів у бюджетній, банківській, податковій, природоохоронній сферах. Окремими пріоритетами у роботі має стати протидія рейдерству у земельній сфері та боротьба з корупційними проявами,» - зазначив Ігор Білоусов.

За підсумками наради визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих заходів правоохоронців по протидії злочинності та корупції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...