• Головна
  • Достойний рівень заробітної плати, якісні дороги, медичні і освітні послуги, - Сергій Кузьменко назвав головні завдання 2017 року
14:41, 24 лютого 2017 р.

Достойний рівень заробітної плати, якісні дороги, медичні і освітні послуги, - Сергій Кузьменко назвав головні завдання 2017 року

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації під час проведення розширеного засідання колегії облдержадміністрації.

Серед основних завдань на 2017 рік Сергій Кузьменко виокремив ті, що передбачають вирішення нагальних проблем жителів Кіровоградщини та покращення якості життя, а також задоволення потреб, які має кожна родина.

– Достойний рівень заробітної плати, якісні дороги, медичні і освітні послуги – над цим маємо працювати, – конкретизував голова облдержадміністрації. – Показники доводять, що кошти на вирішення цих завдань у наших бюджетах є.

Сергій Кузьменко також акцентував увагу керівників територій на необхідності продовжувати реалізацію проекту "Здоров'я наших дітей", який передбачає забезпечення якісного харчування в дитсадках та школах, створення хороших умов для зайняття фізкультурою і спортом та надання якісних медичних послуг в закладах охорони здоров'я, зокрема, ремонти і придбання обладнання в дитячі відділення районних лікарень.

Ще одне завдання на 2017 рік – організація роботи моніторингового центру:

– Ми ставимо три завдання: знати проблеми, які є на території, спілкуватися з громадськістю у різних містах та районах і, власне, разом вирішувати питання, – обґрунтував Сергій Кузьменко актуальність роботи центру. – Це можливість рухатися вперед і вирішувати проблеми.

Очільник області також зауважив, що за попередніми показниками роботи в 2017 році формується непогана перспектива підвищення розміру пенсійних виплат і, відповідно, рівня життя людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#завдання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...