У Кіровоградському обласному військовому комісаріаті успішно завершено 3-й цикл відправки на військову службу за контрактом

Протягом 3-го циклу нами було відібрано та направлено до навчальних центрів Збройних Сил України 103 кандидати на військову службу за контрактом.

Усі відібрані кандидати успішно пройшли професійно-психологічний відбір, медичний огляд та здали на відмінно фізичну підготовку.

Після завершення навчання у навчальних центрах Збройних Сил України, вказані військовослужбовці будуть проходити військову службу у бойових частинах.

На даний час розпочато 4-ий цикл відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Зокрема проводиться відбір кандидатів для проходження військової служби у військовій частині польова пошта В0095.

Зазначена військова частина була створена у 2003 році під час реформування Збройних Сил України на базі 28-ї гвардійської стрілецької дивізії. У 2014 році до складу частини увійшов один із мотопіхотних батальйонів. З початком антитерористичної операції на сході України особовий склад військової частини приймав безпосередню участь у її проведенні. Кожен військовослужбовець військової частини з честю виконує військовий обов’язок по захисту Вітчизни.

Місце дислокації: смт.Чорноморське, Лиманський район, Одеська область.

На даний час військові частини, що виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, потребують свідомих, глибоко мотивованих та сильних духом чоловіків, і головне завдання військових комісаріатів забезпечити їх саме такими кандидатами, а тому нагадуємо, що Кіровоградський обласний військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Кропивницький, вул. Кавалерійська 17/19, або за тел. 24-94-28; 24-94-25; 36-12-92, 050-981-98-67; 068-540-78-45, а також у військових комісаріатах за місцем проживання.
Чекаємо на Вас у військових комісаріатах області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua