Кропивницький: фахівці Служби порятунку провели семінар для студентів медичного університету

2 березня фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели навчальний семінар на тему: «Правила безпеки у весняний період» для студентів другого медичного факультету Національного медичного університету.

Незважаючи на постійні профілактичні заходи з боку Служби порятунку щодо інформування населення про правила безпеки у повсякденному житті. З початком весни поряд із небезпеками, які не залежать від сезону, з’являються нові – пожежі через спалювання сухостою, загроза потрапляння під лід у зв’язку з його стрімким таненням. Крім того, коли сходить сніг, на поверхні ґрунту можна знайти вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

З метою якомога ширшого інформування населення про заходи безпеки у побуті, рятувальники проводять навчальні семінари для різних верств громадян. Ці заходи носять практично-інформативний характер: фахівці рятувальної справи наводять статистику надзвичайних подій, розповідають про основні причини їх виникнення, пояснюють, як поводитись у критичній ситуації, що може трапитись з кожним, детально розповідають про правила користування вогнегасниками та одягання протигаза.

Залежно від слухацької аудиторії, рятувальники використовують різні методи навчання. Для дорослих – це інформативні бесіди, для дітей – бесіда із використанням наочності (слайди, плакати).

Майбутні лікарі з цікавістю послухали рятувальників та викладача навчально-методичного центру, активно ставили тематичні питання, виявляли небайдужість до теми розмови – безпека життя, адже вона стосується кожного.

На закріплення теми навчального семінару студенти отримали стислі «конспекти» – тематичні листівки з правилами поведінки у весняний період.

51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua