Людмила Запорожець: складові тарифів послуг на утримання житлових будинків значно виросли в ціні із 2015 року і вже не забезпечують рентабельність ЖЕО

Керівники комунальних підприємств Кропивницького продовжують звітувати перед громадою міста за результатами своєї діяльності у 2016 році. 7 березня із журналістами під час прес – конференції спілкувалася начальник ЖЕО №4 Людмила Запорожець.

За інформацією Людмили Запорожець, 110 працівників ЖЕО №4, з яких 52 двірники, 36 спеціалістів, що здійснюють поточний ремонт на житловому фонді і 22 працівники адміністративно – управлінського персоналу, обслуговують на своїй території 133 житлових будинки, у тому числі 12 гуртожитків.

- Метою діяльності підприємства є здійснення виробничо - господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреб населення у житлових та комунальних послугах, в тому числі послугами з управління багатоквартирними житловими будинками та нежитловими приміщеннями, а також забезпечення кваліфікованого утримання і обслуговування житлового фонду, його інженерного обладнання, належного санітарного стану прибудинкових територій та отримання прибутків для задоволення на цій основі економічних і соціальних інтересів засновника та членів трудового коллективу, - відзначила Людмила Запорожець.

Підприємство надає наступні послуги з утримання будинків і прибудинкової території:

Прибирання прибудинкової території
Вивезення побутових відходів
Технічне обслуговування ліфтів
Енергопостачання для ліфтів
Дератизація
Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації
Обслуговування димовентиляційних каналів
Поточний ремонт конструктивних елементів житлових будинків
Посипання призначеної для проходу та проїзду прибудинкової території протиожиледними сумішами
Освітлення місць загального користування і підвальних приміщень

Середня вартість тарифу по підприємству становить 2,0598 грн. при цьому :

максимальний тариф 2,7678 грн.
мінімальний тариф 1,2832 грн.
Впродовж 2016 року нарахування населенню, разом із пільгами і субсидіями склали 1,38 мільйонів гривень, а надходження – 1,37 мільйонів гривень.

Людмила Запорожець звернула увагу на значний обсяг робіт, виконаних спеціалістами ЖЕО №4 з поточного ремонту конструктивних елементів житлових будинків:

- Відремонтовано рулонної покрівлі на 97 житлових будинках,загальною площею 9155,0кв.м. на суму 936 тис.грн. та шатрової площею 462кв.м. на суму 12,4тис.грн

- Проведено заміну внутрішніх водостічних труб у 65 будинках у кількості 206 мп на суму 14,8тис.грн, здщійснено заміну та прочищення зовнішніх водостічних труб у кількості 150 пм на суму 4,1тис.грн.

- Виконано поточний ремонт оголовків ДВК на 17 будинках в кількості 59 оголовків на суму 19,0тис.грн.

- Проведено заміну розбитого скла в допоміжних приміщеннях в кількості 185кв.м. на 96 житлових будинках

-Проведено заміну трубопроводу тепло, водопостачання та каналізації – всього 1259,1м.п., у тому числі пов’язану з крадіжками відновлено 102 м.п. каналізаційних труб.

- Проведено заміну запірно - регулюючої арматури у кількості 679шт.

- Проведено фарбування зовнішнього газопроводу в кількості 309м.п.

- Виконано влаштування пандусів для інвалідів АТО в кількості 2 шт. Та для мешканців з обмеженими можливостями в кількості 3 шт.

- Для посипання проходів та проїздів прибудинкової території протиожиледними сумішами було придбанню 134т. протиожиледної суміші, на суму 4 964,6 тис.грн.

- За рік надійшло 1694 звернення від мешканців, які вчасно та в повному обсязі виконані працівниками ЖЕО.

- Відповідно до графіка проводиться профілактика міжповерхових електрощитків та загальних щитових в житлових будинках (ВРП-0,4)

- Придбано матеріалів для обслуговування електричних мереж на суму 21,9тис.грн.

- За період дії встановлених для мешканців житлових будинків тарифів відбулося значне зростання фактичної собівартості послуг за рахунок низки об’єктивних факторів, незалежних від підприємства, - наголосила Людмила Запорожець. - Насамперед, це зростання вартості вивезення ПВ на 24,4%, обслуговування димових та вентиляційних каналів на 74,1%, дератизації на 40,0%, обслуговування ліфтів на 63,6% , зростання ціни на електроенергію на 166,0% та на матеріали для ремонту житлового фонду і інші послуги. А також хочемо зазначити , що заробітна плата адміністративного персоналу не збільшилася, а робітникам поточного ремонту та двірникам проводиться доплата до мінімальної заробітної плати 3200 грн. відповідно до Галузевої Угоди та Закону про Держаний бюджет на 2017рік .

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua