
15:29, 9 березня 2017 р.
Кропивницький: рятувальники взяли участь в урочистостях до річниці з Дня народження Кобзаря
9 березня увесь світ відзначає чергову річницю з Дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Його життєвий шлях та творчість зіграли важливу роль у становленні нашої державності та української літератури.
Щороку біля пам’ятника Кобзареві у Кропивницькому відбуваються урочисті зібрання – звучать патріотичні промови та вірші, які і на сьогоднішній день не втратили актуальності та закликають до активної громадянської позиції.
Керівництво та особовий склад Управління ДСНС України у Кіровоградській області вшанували Генія України та забезпечили почесну варту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:19
18 травня
17:43
16 травня
Один рік, який може змінити не лише дітей, а й ваше життя: в Кропивницької області закінчується набір на програму «Навчай»
Новини компаній
18:00
15 травня
Оголошення
10:57, Сьогодні
10:57, Сьогодні
10:57, Сьогодні
10:57, Сьогодні
10:57, Сьогодні