На Кіровоградщині поліцейські продовжують роз’яснювальну роботу серед водіїв

Профілактика дорожньо-транспортного травматизму продовжує бути головним питанням у повсякденній діяльності працівників поліції Кіровоградщини.

Адже краще попередити та зарадити скоєнню адміністративного правопорушення, ніж пізніше спостерігати сумні наслідки недбальства водіїв на дорозі, у разі скоєння ними дорожньо-транспортних пригод, причинами яких часто є свідоме ігнорування правил дорожнього руху.

Саме превентивні заходи направлені на досягнення спільної мети, як правоохоронців, так і учасників дорожнього руху, – забезпечення безпеки на дорозі.

Цього тижня працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності зустрілися із водійським колективом публічного акціонерного товариства «Укрпошта». Щоденно десятки їх працівників беруть безпосередню участь у дорожньому русі, долаючи іноді за день близько тисячі кілометрів. На працівників «Укрпошти» чекають у найвіддаленіших куточках краю. Саме для того, аби їх водії постійно дотримувалися правил дорожнього руху та знали, що їх ігнорування може призвести до адмінвідповідальності, керівництво організації і проводить профілактичні зустрічі водіїв підприємства та поліцейських, які відповідають за безпеку дорожнього руху. Зустріч неабияк зацікавила людей, які вже мають чималий досвід руху за кермом.

У працівників «Укрпошти» виникло безліч питань: зміни у нинішньому законодавстві, що стосується сфери безпеки дорожнього руху, та діяльності правоохоронців, налагодження співробітництва щодо забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Усе це викликало жваве обговорення. На що поліцейські, у межах своєї компетенції, надали присутнім вичерпні відповіді та застерегли водіїв від необачності на шляхах та життєвої необхідності безумовного дотримання правил дорожнього руху.

Адже безпеки на дорозі – справа спільна для всіх учасників дорожнього руху!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua