Останні роз’яснення щодо податку на нерухомість і пільги

Нещодавно були введені в дію нові правила оподаткування житлової нерухомості, що встановлюють мінімальну площу, за яку необхідно сплачувати щорічний податок. Власники нового житла також підпадають під дію цих правил. Наприклад, практично всі зазначені на сайті https://novostroyki.lun.ua/uk/ трикімнатні квартири Львова мають площу більшу за 60 квадратних метрів. А це означає, що ця нерухомість підлягає оподаткуванню.

Місцева влада має право на встановлення розміру податку на нерухомість, яка знаходиться на території їхнього населеного пункту, та сама вирішує надавати чи не надавати пільги на його сплату тій чи іншій категорії громадян. І хоча закон не передбачає якихось чітких критеріїв отримання пільг, передбачається, що фізичні особи можуть отримати знижку на податок згідно з їх матеріальним становищем або за рівнем доходів. Оскільки цей податок надходить у місцевий бюджет, державна служба має право визначити його розмір самостійно відповідно до обставин.

В кожній місцевості діють індивідуальні пільги на податок. Інколи зустрічаються випадки, коли місцева фіскальна служба такої можливості не надає. Та в основному особи, які можуть розраховувати на таку знижку, отримують занижену ставку. Це дуже добре видно на прикладі Києва та області: в самому місті передбачена пільгова ставка 0,01% (а це – 1% від загальної, повної ставки), натомість в області пільги на нерухомість частіше взагалі відсутні.

Де-не-де можна зустріти повне скасування податку для учасників бойових дій та членів сім’ї загиблих, для релігійних громад та сімей, що виховують всиновлених дітей. Податковим кодексом передбачено звільнення від пільг деякої власності, використовуваній у підприємницькій діяльності та невиробничих господарських приміщень, які є власністю релігійних організацій.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua