• Головна
  • Кропивницький: фахівці Служби порятунку та навчально-методичного центру провели для педколективу ліцею семінар з безпеки життєдіяльності
12:15, 20 квітня 2017 р.

Кропивницький: фахівці Служби порятунку та навчально-методичного центру провели для педколективу ліцею семінар з безпеки життєдіяльності

Кропивницький: фахівці Служби порятунку та навчально-методичного центру провели для педколективу ліцею семінар з безпеки життєдіяльності

19 квітня для викладачів, майстрів виробничого навчання та інженерно-технічних працівників професійного ліцею побутового обслуговування м. Кропивницького фахівці Служби порятунку та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели навчальний семінар на тему: «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації».

Зокрема фахівець Управління ДСНС України у Кіровоградській області та викладач навчально-методичного центру розповіли педагогам ліцею про фактори небезпек соціального, техногенного, пожежного, природного характеру.

Майстер виробничого навчання навчально-методичного центру Дмитро Чижевський ознайомив педагогів із правилами поведінки під час виникнення радіаційної та хімічної загрози. Для чіткого розуміння та засвоєння алгоритму дій у разі виникнення загрози надзвичайної ситуації присутні були поінформовані про головний сигнал цивільного захисту – умовний сигнал «Увага! Всім!» та отримали детальні інструкції щодо правильних кроків після прослуховування сигналу.

Окремо фахівець Служби порятунку майор служби цивільного захисту Аліна Бакай зупинилась на питанні пожежної безпеки, правилах використання засобів гасіння пожеж, діях у разі виникнення пожеж у приміщеннях, на відкритих територіях та транспорті. Також був проведений інструктаж щодо дій при виявленні вибухонебезпечних та незнайомих предметів.

Крім того, педагогічний колектив ліцею прослухав інформацію про небезпеки природного характеру: зсуви, повінь, паводок, сильні вітри, шквали, смерчі, землетруси та інше.

Інформативний блок семінару супроводжувався демонстрацією тематичних наочних матеріалів, а на завершення зустрічі присутні отримали листівки застережного змісту про правила поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...