![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
09:59, 25 квітня 2017 р.
Поліцейські встановили причетність злодія до понад 20 крадіжок кабелю
Своїми діями зловмисник завдав збитків підприємству зв’язку на суму у майже 60 тисяч гривень. У даний час жителю міста Мала Виска оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.
«До поліції надходили звернення від працівників місцевих дільниць про крадіжки кабелю. У результаті вжитих заходів поліцейські встановили причетність до злочинів непрацюючого мешканця районного центру. На вулицях міста чоловік у нічний час за допомогою ножа зрізав із ліній зв’язку дроти різної модифікації. У подальшому зчищав із них ізоляцію, аби дістати мідь. Отримані від продажу металу кошти зловмисник витрачав на проживання. Загалом на рахунку злодія близько 1000 метрів викраденого кабелю», - розповів начальник Маловисківського відділу поліції Дмитро Бриндзюк.
Розслідування у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за ч. 2 ст. 185 (крадіжка), триває. Особі оголошено про підозру. За вчинене зловмиснику загрожує покарання – до 5 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:20, 12 червня
live comments feed...