
16:15, 27 квітня 2017 р.
У Кіровоградській області поліцейські викрили зловмисника, який займався браконьєрством
У 40-річного мешканця Світловодського району виявлено та вилучено рибу в кількості близько 100 штук. Своїми діями порушник завдав збитків на суму у понад 6,5 тисяч гривень.
«У ніч 27 квітня під час проведення рейду на березі Кременчуцького водосховища працівники поліціїпомітили чоловіка, який займався незаконним промислом у період нересту, забороненим способом – насітку. На ранок «підприємливий» громадянин саме прийшов за уловом.
Поліцейські виявили та вилучили у зловмисника 3 сітки і 96 штук риби різних порід – короп, лящ, карась та плотву. Вчиненим правопорушенням державі завдано збитків на суму 6613 гривень», - повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Громадянину загрожує покарання у вигляді штрафу чи обмеження волі на строк до 3 років, із конфіскацією знарядь і засобів промислу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:25
12 жовтня
12:48
12 жовтня
ТОП новини
Оголошення
09:31, 9 жовтня
4
11:29, 9 жовтня
13
14:12, 9 жовтня
09:31, 9 жовтня
4
14:17, 1 жовтня