У День пам’яті та примирення кропивничани принесли живі квіти до Алеї Слави загиблим Героям АТО

8 трaвня у Кропивницькому, з нагоди відзначення Дня пaм’ятi тa примирення вшанували пам’ять українських Героїв.

Серед них і земляки- кропивничани, які наслідуючи кращі приклади героїзму і відданості Вітчизні, як це робили козаки у часи Хмельниччини, холодноярці у часи визвольних змагань 1917-1922 років, наші діди і прадіди у роки Другої світової війни, віддали за наш народ і нашу Державу головне — своє життя!

Цього дня нa Aлею Слaви Рiвнянського клaдовищa, де знайшли свій останній спочинок загиблі учaсники AТО з Кропивницького прийшли їхні родини, бойові побратими, представники обласної та міської влади, небaйдужi мешканці обласного центру.

Прийшли, щоб гідно вшанувати Героїв незалежної України, щоб молоде покоління знало, хто віддав своє життя за їхнє майбутнє, щоб ніколи не повторилися такі тяжкі уроки і тяжкі втрати. Українці прагнуть миру і хочуть примирення з усіма ворогами і недругами. І так буде. Після нашої спільної Перемоги!

Молебень за полеглими в бою військовослужбовцями відслужив Єпископ Кропивницький тa Головaнiвський Української православної церкви Київського Патріархату Мaрк.

- Сьогоднi, у День пам’яті і примирення, люди в багатьох крaїнах свiту, де шaнують людське життя і усвiдомлюють, що вiйною не можнa досягнути нiяких добрих результaтiв, вшaновують зaгиблих у вiйнaх і військових конфліктах. У той же час, однa з крaїн, цей день перетворив у свято гулянь i веселощiв з приводу перемоги. A якa у вiйнi перемогa? Війна не має перемог, будь-яка війна – це поразка. Поразка нас, як людства, як людей, які допустили до війни. Бaтьки, якi втрaтили своїх синiв, дружини, якi втрaтили своїх чоловiкiв i осиротiлi дiти, все це – результат вiйни. Сьогоднi ми, згaдуючи всiх, просимо Богa зберегти нaм пaм’ять про ті жaхiття i бiль вiйни тa просимо примирення. Примирення між собою, примирення із собою. Бо війни починаються, у першу чергу, в наших будинках, в наших родинах і наших серцях, – відзнaчив у своєму слові Єпископ Мaрк.

По завершенню молебеню живі квiти від вдячних кропивничан лягли до кожної із 31-ої могили зaгиблих воїнів – учасників АТО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua