• Головна
  • Міська влада забезпечила безкоштовне харчування пільгових категорій дітей під час шкільних таборів у Кропивницькому
16:46, 12 травня 2017 р.

Міська влада забезпечила безкоштовне харчування пільгових категорій дітей під час шкільних таборів у Кропивницькому

Для пiльгових категорiй дітей, у тому числі учнів з багатодітних родин, під час їх перебування у дитячих закладах відпочинку при загальноосвітніх закладах у Кропивницькому, харчування буде безоплатним. Відповідне рішення вчора, 11 травня, прийняв виконавчий комітет міської ради.

Виконком затвердив кошторис витрат на літнє оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій. На забезпечення безоплатного харчування дiтей-сиріт, дiтей, якi залишились без батькiвського пiклування, дiтей з малозабезпечених сiмей, дiтей працiвникiв правоохоронних органiв, вiйськовослужбовцiв, якi загинули пiд час виконання службових обов’язкiв, дiтей учасникiв АТО, дiтей з iнвалiднiстю, дiтей “чорнобильцiв”, воїнiв-афганцiв та внутрiшньо перемiщених осiб і дітей з багатодіних родин з міського бюджету передбачається використати близько 600 тисяч гривень.

Окремим рядком передбачаються кошти у сумі 78 тисяч гривень на придбання путiвок для оздоровлення дiтей комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвiтня школа-iнтернат I-III ступенiв, лiцей «Сокiл».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...