Протидія стихійній торгівлі у Кропивницькому буде постійною і системною

Початок літнього сезону несе в собі додаткові загрози розповсюдження інфекційних хвороб в результаті діяльності несанкціонованої торгівлі на асфальті у Кропивницькому. На необхідності впровадження додаткових заходів протидії розповсюдженню вуличної торгівлі в обласному центрі наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.

- Розпочинається літо, буде жарко. Наших зусиль, щоб прибрати молоко, курей, м’ясопродукти з асфальту не вистачить, навіть, якщо торгівля спецінспекція буде днювати і ночувати в місцях несанкціонованої торгівлі, - наголосив Андрій Райкович. – Мені, як і всім громадянам соромно дивитися про балії з рибою перед муніципальним ринком, на ці шеренги спекулянтів у центрі міста. Звертаюся до поліції, чого вам не вистачає, яких повноважень, щоб розігнати перекупників?! Біди, отруєнь, епідемій?! Чи може вже настав час вам вжити законних заходів?!

Боротьба зі стихійними ринками у Кропивницькому має бути постійною і системною у тісній співпраці спецінспекції, управління торгівлі і поліції. Крім того має бути організована тривала інформаційна кампанія в засобах масової інформації щодо роз’яснень усіх ризиків, на які наражають себе покупці продуктів на асфальті, - доручив Андрій Райкович.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua