
10:28, 23 травня 2017 р.
Працівники поліції припинили злочинну діяльність двох осіб, які скоювали крадіжки з магазинів

На рахунку спільників щонайменше 6 епізодів кримінальних правопорушень. Поліцейські перевіряють крадіїв на причетність до скоєння подібних злочинів.
Повідомлення про крадіжки до відділу поліції надходили від приватних підприємців - жителів міста та селища Знам'янка, що позбулися товарів і готівки.
«Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили особи крадіїв. Ними виявилися раніше судимий за крадіжки 20-річний місцевий мешканець та його 16-річний товариш, який теж притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжки. Зловмисники, переважно у нічний час доби, пошкоджували вікна або перекриття даху магазинів, проникали до приміщень, звідки викрадали продукти харчування і гроші. Чуже майно злодії зберігали на території домоволодіння старшого з них, зокрема в будинку та у погребі. "Схованку" було викрито, частину краденого вилучено» – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Ігор Прохніцький.
У даний час розслідування за фактами крадіжок, розпочате за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, триває. Одному зі зловмисників вже оголошено підозру. Особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
10 липня
16:45
9 липня
12:55
7 липня
Оголошення
09:37, 7 липня
2
17:17, Вчора
1
20:04, 6 липня
live comments feed...