На капітальний та поточний ремонти доріг у Кропивницькому на 2017 рік передбачено понад 60 мільйонів гривень

На капітальний ремонт доріг Кропивницького у 2017 році з міського бюджету заплановані видатки, в тому числі на виготовлення проектно-кошторисної документації, на суму 36,30 мільйона гривень. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко під час прес-конференції.

За його словами цьогоріч в обласному центрі капітально будуть відремонтовані дороги на 12 об'єктах, з яких сім є перехідними з минулого року. Це: вул. Барболіна, від вул. Суворова до вул. Паркової (1 000,0000 тис.грн.), вул. Курортна, від вул. Яновського до вул. Глинки ( 170,0000 тис.грн.), вул. Рум’янцева, від вул. Курортної до вул. Глінки (20,0000 тис.грн.), вул. Чигиринська, від вул. Олени Бур’янової до вул. Вокзальної (150,0000 тис.грн.), вул. Тараса Карпи, від вул. Пашутінської до вул. Кропивницького (787,1480 тис.грн.), вул. Миколи Смоленчука (1 800,0000 тис.грн.) та пров. Левченка (300,0000 тис.грн.).

Крім того, дорожня техніка цьогоріч виконувати капітальний ремонт по: вул. Авіаційна, від вул. Павла Сніцара до вул. Варшавсько (3 281,6200 тис.грн.), пров. Маріупольський, від вул. Бобринецький шлях до вул.Квіткової, по вул. Квітковій, від пров. Маріупольського до вул.Микитенка (3 005,7130 тис.грн.),вул. Преображенська, від вул. Арсенія Тарковського до площі Богдана Хмельницького, (3 650,0000 тис.грн.) вул. Велика Пермська (9 213,9110 тис.грн.), та вул. Короленка (12 921,6080 тис.грн.).

Станом на 30 травня.2017 року, відзначив Віктор Кухаренко, ведуться роботи з капітального ремонту доріг по вулицях Левченка та Барболіна.

Профільною Програмою також передбачено проведення поточному ремонту доріг у Кропивницькому на суму 25,40 мільйона гривень. Ці кошти будуть використані на асфальтування орієнтовно 70 об'єктів.

- На даний час, - проінформував начальник головного управління, - виконано поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Бєляєва. Цей об’єкт є перехідним з 2016 року. Розпочаті роботи по вул. Василя Нікітіна, від вул. Короленка до вул. Варшавської та по вулиці Олега Паршутіна.

Паралельно у Кропивницькому тривають і тендерні процедури: 26 травня 2017 року оголошено про проведення 4-х тендерів. Це поточний ремонт доріг по вулицях Шкільній, Габдрахманова, Варшавській та Одеській – від вул. Преображенської до вул. Покровської.

29 травня було оголошено про проведення тендерної процедури закупівлі на поточний ремонт дороги по вулиці Холодноярській, а сьогодні, 30 травня будуть розпочаті ще чотири тендерні процедури на виконання поточного ремонту доріг.

- Пріоритетом у 2017 році буде капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на провулку Об'їзному в Кропивницькому, що дасть можливість усунення аварійності для безпечного пересування автомобільного та залізничного транспорту, -наголосив Віктор Кухаренко. – Крім того, оскільки перелік вулиць, які потребують ремонту, дуже великий, перевага надаватиметься дорогам, якими проходять магістральні маршрути громадського транспорту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
14.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua