Поліцейські Кіровоградщини продовжують навчати дітей безпечної поведінки на дорозі

Цього разу працівники Світловодського відділу поліції відвідали підшефну спеціальну школу-інтернат №1, щоб нагадати учням про дотримання заходів власної безпеки під час літніх канікул.

Інспектори з дорожнього нагляду та ювенальної превенції розповіли школярам про необхідність безумовного дотримання правил дорожнього руху та наголосили на тому, що нехтування ними може призвести до фатальних наслідків. Після цього на спеціально облаштованому автомайданчику поліцейські провели практичне заняття для юних пішоходів із вивчення основних вимог дорожньої абетки.

Крім того, під час візиту гостей, кожен із вихованців закладу мав нагоду оволодіти деякими навиками професії працівника поліції на практиці, що викликало величезний захват серед дітвори. Учні спробували себе у ролі регулювальника та ознайомились із принципом роботи патрульного автомобіля.

Не обійшлося і без подарунків. Слухачам поліцейські вручили яскраві кульки та солодощі, що додало зустрічі святкового настрою, а діти привітали правоохоронців за українськими традиціями короваєм та запросили на майбутню гостину.

пішоход
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі