• Головна
  • На Кіровоградщині проводиться комплекс заходів «Автобус – 2017»
16:42, 6 червня 2017 р.

На Кіровоградщині проводиться комплекс заходів «Автобус – 2017»

Управлінням Укртрансбезпеки у Кіровоградській області спільно з працівниками управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області та Управлінням патрульної поліції м. Кропивницького, з метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті у період з 06 червня 2017 року по 06 липня 2017 року буде провод и т и с ь комплекс заход ів «Автобус – 2017 ».

Профілактика аварійності на пасажирському автомобільному транспорті займає одне з першочергових завдань, а дже здійснення державного контролю за дотриманням автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху – є запорукою життя та здоров’я громадян, що користуються громадським транспортом.

Дані заходи спрямовані на попередження порушень правил дорожнього руху водіями автобусів, насамперед : проїзду залізничних переїздів, перевезення пасажирів понад установлену кількість, керування водієм автобус а без оформлення дозвільних документів, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.

Одночасно буде посилено контроль за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення перевезень дітей до місць відпочинку та у зворотному напрямку, контрол ь за технічним станом автобусів ( справність аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння, не передбачених технічною документацією).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...