Старт 4 секції ЖК «Ковалівський»

Житловий комплекс «Ковалівський» – це сучасний будівельний проект комфорт-класу в Кропивницькому від компанії «CBS Холдинг». Комплекс розташовується на вулиці І.Похитонова в центрі міста, навпроти Ковалівського парку, і складається з 7 дванадцятиповерхових будинків, поєднавших в собі приміщення житлового та комерційного призначення.

Перша секція житлового комплексу «Ковалівський» вже заселена і щасливі власники квартир отримали свої ключі. Друга і третя секції перебувають на стадії введення в експлуатацію і будівництва відповідно. А з кінця червня розпочинається будівництво четвертої секції, ціни на квартири в якій стартують від 9975 грн. за квадратний метр. Гарною новиною для покупців стане те, що перші п’ять квартир в новій секції можна придбати по акційній ціні – за 9476 грн. за квадратний метр

Перевагами житлового комплексу «Ковалівський» є відмінне розташування, паркова зона по сусідству, чисте повітря, зручна інфраструктура, продумані рішення в планування та архітектурі, висока якість будівництва і доступна ціна.

Адреса:

м. Кропивницький, вул. Івана Похитонова, 5

Тел.: (0522) 21-01-21

http://kovalivskyi.kr.ua/ua/

Довідка: 

CBS – багатопрофільна інвестиційно-промислова група, яка розвиває свою діяльність в п’яти областях України. Холдинг консолідує ряд компаній, які спеціалізуються на девелопменті, послугах генерального підряду, брокерських операціях на ринку житлової і комерційної нерухомості, маркетингу і консалтингу в сфері нерухомості, а також інформаційних технологіях .

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua