Поліцейські подякували старшим колегам за настанови, підтримку і співпрацю

У Головному управлінні Нацполіції області відбулася семінар-нарада представників Кіровоградської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

Звертаючись до присутніх, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області Андрій Човпан подякував старшим колегам за ефективну співпрацю з поліцейськими колективами на місцях і передачу досвіду молодим працівникам.

Зокрема, за активну громадську діяльність, надання практичної і дієвої допомоги відзнаки було вручено полковнику міліції у відставці Василю Кириченку, підполковнику міліції у відставці Григорію Вишнівецькому та майору міліції у відставці Михайлу Смілянцю.

Під час зустрічі представники первинних ветеранських організацій також отримали Подяки.

Зі свого боку, голова обласної відомчої Профспілки Валерій Шевчук подякував наставникам за значний внесок у розвиток профспілкового руху та вручив Грамоти.

Після урочистостей, нарада продовжилася розглядом результатів роботи ветеранської організації за 6 місяців поточного року та визначенням завдань на друге півріччя.

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua