Цьогоріч 159 безробітних залучені до інформування населення про субсидіювання

Служба зайнятості сприяє реалізації завдань уряду щодо надання субсидій за спрощеною процедурою. Фахівці центрів зайнятості організовують громадські роботи, у яких беруть участь зареєстровані безробітні.

Під час виконання зазначених робіт безробітні інформують населення про можливість отримання житлових субсидій за спрощеною процедурою шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів, а також проводять технічну обробку та кур'єрську доставку документів.

Залучення до інформаційно-роз'яснювальної роботи безробітних осіб дає можливість працівникам управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад не відволікатися від виконання основними працівниками інших, покладених на них завдань соціального захисту населення.

Загалом з початку поточного року до громадських робіт з інформування населення про можливість отримання житлових субсидій залучено 159 безробітних громадянина. Ці роботи проводяться у містах Кропивницький, Знам'янка, а також Добровеличківському, Кіровоградському, Маловисківському, Новомиргородському та Новгородківському районах.

Наші партнери визнають, що організація даного виду громадських робіт для них суттєва і реальна допомога в умовах значного збільшення обсягу роботи в органах соціального захисту.

Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

субсидіювання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі