З початку року до фіскальних органів Кіровоградщини надійшло 180 звернень громадян

Протягом січня-травня ц.р. до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 180 письмових звернень громадян, що на 34 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року, з них 176 заяв, 3 пропозиції та 1 скарга.

Із вищезазначених звернень за типом надходження всі звернення надійшли листами: 105 надійшло поштою (безпосередньо від громадян), 4 звернення через органи влади, 68 звернень через уповноважену особу та 3 звернення від інших органів, установ, організацій.

За результатами виконання: 171 звернення виконано в термін та 9 звернень знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня – травня 2017 року звернулося 184 громадян. Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно контрольно-перевірочної роботи, адміністрування податків, відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, інформування про ухилення від сплати податків, праці і заробітної плати.

Протягом січня - травня 2017 року в органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 92 прийоми за зверненнями громадян, з них 88 заяв та 4 пропозиції, яким надана усна відповідь (надано роз’яснення). Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків,контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників.

пропозиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі