Голованівськ: перевірено готовність до дій за призначенням 3-го зведеного загону Управління ДСНС України в області

Голованівськ: перевірено готовність до дій за призначенням 3-го зведеного загону Управління ДСНС України в області, Матусевич Артур Вадимович

22 червня в смт Голованівську відбулася перевірка готовності до дій за призначенням Голованівського зведеного загону №3, утвореного для гасіння великих пожеж, ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих. До складу загону входять сили та засоби Голованівського, Добровеличківського, Вільшанського, Благовіщенського районних відділів, Новоархангельського та Гайворонського районних секторів Управління ДСНС в області.

У ході перевірки було з’ясовано рівень готовності особового складу до виконання завдань за призначенням, стан утримання пожежної та аварійно-рятувальної техніки, здатність сил і засобів своєчасно та оперативно прибути до місця призначення, якість ведення оперативно-службової документації зведеного загону та рівень організації радіозв’язку.

З метою відпрацювання взаємодії між підрозділами зведеного загону під час ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та подій на потенційно небезпечному об’єкті – елеваторний комплекс ТОВ «Відродження» з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів проведено вивчення характеристик обраного об’єкта із залученням представника підприємства. Під час заняття вивчався технологічний процес підприємства, стан пожежної безпеки, шляхи проїзду та стан протипожежного водопостачання.

Також було проведено практичне відпрацювання умовних ввідних щодо ліквідації пожеж на території об'єкта. Таким чином, перевірено роботу адміністрації об’єкта, штабу пожежогасіння, оперативних дільниць, введення в дію планів реагування та залучення служб взаємодії. Всього було залучено 11 одиниць техніки та 55 чоловіків особового складу.

Голованівськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі