У Петрівському районі жінок агітували працювати в Збройних Силах України медичними сестрами

У Петрівському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю жінок відбувся День інформації. Під час заходу відбулася презентація роботодавців, а також пройшли різноманітні інформаційні семінари, а саме: семінар з техніки пошуку роботи, інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, орієнтації на військову службу за контрактом.

Під час семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України представники районного військового комісаріату зробили акцент на актуальності професій медичного спрямування (військового фельдшера, санінструктора, медичної сестри, молодшої медичної сестри).htmlimage?id=3cd1-2gkmwtzmzzyvk8uaex2u861xklsdvchu82f2fojodpoorllocoi87ymnseydowici3sdl453jwbfq00o5vut7p6nhw73cfer5ha&name=image-OQ4pJESEPj4kchpINK.jpg

Тих, хто зацікавився даним видом служби запрошено до районного військового комісаріату для отримання більш детальної інформації. Зазначалося, що при бажанні є можливість відвідати військову частину, де проходитиме служба.

В результаті семінару з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру 10 осіб виявили бажання взяти участь у громадських роботах на територіях сільських рад, де вони проживають, а також тимчасових роботах, що організовує ТОВ «Фортуна».

Структурним елементом Дня інформації стала й презентація роботодавців, а саме Канівського консервного заводу ГК «Верес» та ТОВ «Пономар». Зазначалося, що діяльність підприємств пов'язана з виробництвом плодоовочевих консервів та вирощуванням і збиранням грибів. Протягом заходу безробітні мали змогу поспілкуватися з представниками роботодавців, а представники роботодавців -  детально ознайомити присутніх з наявними вакансіями, розмірами заробітної плати, умовами праці та пакетом соціальних послуг. Результат: четверо осіб, які зацікавилися даними пропозиціями роботи та виявили бажання працювати на запропонованих умовах, запрошені для більш детальної співбесіди на підприємства.

Усі охочі мали змогу скористатися послугами консультпункту, де отримували консультації, роз’яснення, ут.ч. з питань законодавства про зайнятість населення.

360 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua