На Кіровоградщині сьогодні зареєстровано 18,7 тисяч вакансій, що майже на 1,6 тис. більше ніж минулоріч

Підбір кадрів для укомплектування потреби роботодавців, завжди був і є одним із найважливіших завдань служби зайнятості. На сьогоднішній час на ринку праці Кіровоградської області зафіксовано пожвавлення активності роботодавців щодо надання вакансій до служби зайнятості.

З початку року станом на 7 липня 2017 року в Кіровоградській обласній службі зайнятості було зареєстровано 18,7 тисяч вакансій, що майже на 1,6 тис. вакансій більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Зросла й кількість роботодавців, бажаючих підшукати працівників за допомогою служби зайнятості. Їх кількість проти минулого року зросла на 336 одиниць та становить понад 3,5 тис., що свідчить про те, що роботодавці згоджуються на спільні заходи зі службою зайнятості щодо укомплектування їх потреби.

Аби заохотити роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, з ними проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота на семінарах, зустрічах, під час проведення інших масових заходів.

Протягом січня-червня 2017 року проведено понад 900 семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб, де взяли участь 5,6 тис. роботодавців.

роботодавці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі