У Знам'янці безробітних орієнтують на роботи тимчасового характеру

У системі заходів Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, в умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості важливу роль відіграють громадські та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу, і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.Крім цього, вони задовольняють суспільні потреби територіальних громад.htmlimage?id=2p7t-5bk4hv8v8iwesh4b24c4sl3fqnvzz60um945ubqtbudvrpnd5nqmrezzehoiqts276lk1w8zr5kvwfizblsjqslze16erfqx5nh&name=image-FkWdqahbxW55ezKZrZ.jpg

З цією метою уміськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, учасники якого ознайомилися ізможливістю тимчасового працевлаштування за сприяння державної служби зайнятості, отримали загальне уявлення про громадські та інші роботи тимчасового характеру, переліком робіт, порядком оформлення трудових відносин з роботодавцями на період виконання таких робіт.

Зазначалося, що участь у тимчасових роботах - це найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття. Водночас це можливість встановити нові контакти, завдяки яким працівник зможе знайти постійну роботу.

Також, цього дня на замовлення ФГ «Матвєєв» та Пантазіївської сільської ради,в яких виникла потреба у проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру, відбувся й міні-ярмарок вакансій. Шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про обсяги запланованих робіт та строки їх проведення. Результат – близько 10 осіб виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру

43 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua