Відпочинок та професійне майбутнє крокують разом

Розпал літніх канікул – не тільки пора відпочинку, оздоровлення, незабутніх вражень, нових зустрічей, а й можливість дізнатися про щось важливе та корисне.

Традиційним стало проведення фахівцями Долинського районного центру зайнятості для 160 хлопчаків та дівчат, які відпочивають у літньому оздоровчому таборі «Сонячний», що розташований у м.Гуровка Долинського району, виїзного профорієнтаційного заходу.

Мета цього заходу сприяти формуванню у молодих людей засад профорієнтаційної культури особистості, усвідомленню відповідальності до професійного вибору, упередженню молодіжного безробіття.

Виїзна акція для учнівської молоді з використанням Мобільного центру профорієнтації була перетворена у справжнє свято з іграми, призами, різноманітними тестами, конкурсами.

У формі гри юні відпочивальники побували в містечку професій, де площі та вулиці були тематичними. На вулиці «Пізнай себе» - хлопці та дівчата стали активними учасниками рольових ігор, а на вулиці «Живи і працюй в Україні» - змагалися в обізнаності про різноманіття професій на сучасному ринку праці, а на площі «Розваг», виходячи з опису професій, - відгадували їх назву.

Вихованці «Сонячного» отримали багато нового та цікавого про світ професій, спробували побачити себе у ньому. Усі бажаючі скористались можливістю пройти профдіагностичне тестування на визначення професійної спрямованості.

Дорослі, що працюють у таборі, захоплено спостерігали за тим, як діти жваво граються, малюють, і висловили спільну думку, що це дуже добре, коли дітлахи завдяки мобільному центу профорієнтації в іграх і розвагах отримують нові знання про світ професій і розмірковують, яку з них обрати в майбутньому.

С.Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості

57 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua