
15:47, 13 липня 2017 р.
У Кропивницький завітає “Зоряне ралі”
Велике ралі класичних автомобілів пройде влітку дорогами всієї України з фінішем у місті Одеса. До Кропивницького “Зоряне ралі” завітає 14 липня. Усі охочі зможуть відвідати захід із 12.00 до 14.00 на площі перед міською радою.
“Зоряне ралі” - це змагання автолюбителів та власників класичних авто. Головна мета заходу — об’єднати шанувальників ретро авто-мототехніки в Україні.
Організатором заходу виступає Комітет історичних автомобілів при Автомобільній Федерації України та Товариства друзів класичних автомобілів у Харкові.
Учасники “Зіркового ралі” стартують із різних міст України: Харкова, Рівного, Луцька, Ужгорода, Сум, Чернігова, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. По дорозі, в місцях проміжного фінішу, до гонки будуть долучатись нові учасники.
фото: "Моя Олександрія"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:51
22 вересня
15:00
18 вересня
14:30
11 вересня
17:04
5 вересня
13:04
5 вересня
«Ми перестали доїти своїх корів». На Хмельниччині розвивають незвичайну ферму та мріють відродити покинуте село.
Новини компаній
13:00
29 серпня
Оголошення
20:19, 20 вересня
20:19, 20 вересня
live comments feed...
Коментарі