Кіровоградська область: рятувальники закликали громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у лісах

15 липня рятувальники районних підрозділів У ДСНС України в області провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у лісових массивах в Новомиргородському, Новоархангельському та Маловисківському районах . У сім, з ким фахівці Служби порятунку поспілкувались сьогодні, вони розповіли про статистику пожеж у природних екосистемах та наголосили на тому , що у більшості випадків масштабних загорянь причиною є людськ е недбал ьство та звичайна байдужість.

Рятувальники зазначили , щ о у суху спекотну погоду, громадяни, всупереч правила м поведінки в лісі, розводять багаття та можуть необачно кинути непогашений недопалок цигарки чи сірник. Це в свою чергу призводить до пожеж сух ої рослинн ості чи хвойн ого настил у у лісі, наслідки від яких природа заліковує довгі роки. Тому, усім без винятку, с лід пам’ятати, що в період високої пожежної небезпеки взагалі заборонено запалювати вогонь у лісах, посадках, лісопарк ових зонах тощо.

На завершення розмови, щоб правила поведінки в лісі краще відклались у підсвідомості громадян, вогнеборці роздали тематичні листівки.

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

Skype: news0522