«Телефонний тероризм» жарти чи кримінально карані дії?

На щастя наша держава не є країною із системними виявами тероризму, окремо наш регіон не потрапляє до списків найуразливіших областей та переважно є спокійним.

Проте надалі частішають факти поширення «псевдотероризму» або неправдивих повідомлень про замінування різних державних або власних установ. Чомусь найчастіше такою ціллю «жартівники» обирають важливі інфраструктурні об’єкти або ті, де постійно перебуває велика кількість людей. Кожний такий виклик правоохоронними органами сприймається як реальна загроза життю населенню, тому правоохоронцям доводиться попотіти, аби в екстрених умовах швидко усунути можливу небезпеку.

Чомусь такі терористи у більшості випадків вважають свої дії жартом. Але, згідно з Кримінальним кодексом України, телефонним терористам загрожує великий штраф, а у деяких випадках і в’язниця. До того ж, горе-жартівників правоохоронці вираховують і знаходять майже у 100% випадків.

Давайте згадаємо як у березні п.р. центральна вулиця міста була перекрита працівниками поліції, пожежними машинами, зляканим працівниками Ленінського районного суду. А все чому? Тому, що місцевий «жартівник» вирішив завадити звичайному ритму життя мешканцям міста і анонімно повідомив налінію "102", щовприміщенні суду закладено вибухівку. Після чого і розпочались всі вищеперелічені дії, котрі паралізували роботу цента міста на 4 години. На щастя для громадян, в результаті проведення перевірки будівлі вибухових предметів виявлено небуло та працівники суду та перехожі продовжили звичний робочий день, але для правоохоронців пошук «терориста» тільки розпочався.

У червні п.р. особу зловмисника було встановлено, він підозрюється увчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч.1ст.259ККУ (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чипошкодження об’єктів власності). Наразі розпочався суд над «горе-жартівником», нагадаємо, що санкцією статі передбачено покарання увигляді позбавлення волі настрок від двох до шести років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua