
16:31, 17 липня 2017 р.
Дороги - у пріоритеті
Новий робочий тиждень традиційно почався з апаратної наради міського голови Андрія Райковича. Розпочали із завдань для головного управління житлово-комунального господарства. Міський голова наказав прискорити ремонти доріг у місті, адже половина літа вже позаду, а впродовж тієї, що лишилась, необхідно виконати ще дуже багато робіт.
- Двори асфальтуємо, ямки потроху латаємо, але масштабної роботи ще не видно, - зазначив Андрій Райкович. - Я на кожній апаратній нараді особливий акцент ставитиму саме на дорогах і на теплопостачанні, бо зима і народ питатимуть найперше з нас, чим ми займались влітку?!
Міський голова вкотре звернув увагу і на десятки поривів водопровідних мереж.
- Я настійливо вже не прошу, а вимагаю посилити ресурс “Водоканалу” на ремонтних роботах, - наголосив Андрій Райкович. - Переконаний, що ваші контрольні чи моніторингові служби повинні ефективніше контролювати місто і швидше реагувати на пориви. Люди мені скаржаться, що особливо на околицях вода може бігти по 2-3 дні, допоки приїде аварійна бригада водоканалу.
Заступник міського голови Олександр Мосін та керівництво управління ЖКГ отримали завдання - щоденно контролювати ситуацію з усуненням поривів і за тим, як працюють підрядники на дорогах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як вибрати стартовий пістолет у 2026 році: гід для тих, хто цінує якість і надійність
Новини компаній
10:26
13 квітня
17:50
12 квітня
10:48
12 квітня
09:20
12 квітня
Оголошення
20:01, 12 квітня
15:27, 7 квітня