В обласному центрі зайнятості обговорили організацію соціальної та професійної адаптації учасників АТО

13 липня в обласному центрі зайнятості заступник директора Богдан Стоян та начальник відділу організації профорієнтації Наталія Невідома провели робочу зустріч з представниками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також місцевих управлінь соціального захисту населення у м. Кропивницькому.

Основною темою зустрічі сталопитання узгодження спільних дій з організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Розпочинаючи зустріч Б.Стоян звернув увагу присутніх на те, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 201року №432, якою затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Б.Стоян зазначив, що цей порядок визначає механізми організації органами виконавчої влади заходів, що спрямовані на соціальну та професійну адаптацію, на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників антитерористичної операції шляхом організації професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та ін.

У ході конструктивного діалогу учасники зустрічі поінформували про роботу, яку проводить кожна з структур з учасниками антитерористичної операції, а також послуги, які вона надає цій категорії клієнтів.

На завершення зустрічі його учасники внесли низку конкретних пропозицій, що спрямовані на узгодженість та планомірність діяльності соціальних служб у ході реалізації положень Порядку, державних гарантій щодо захисту прав учасників антитерористичної операції на працю, зайнятість та реалізації прав цими громадян на соціальний захист.

69 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua