Прокурори Кіровоградщини вирішили 2,2 тисячі звернень громадян за останні півроку

До органів прокуратури Кіровоградської області упродовж поточного року надійшло 3,2 тис звернень, що на 6% менше, у порівнянні з минулим роком.

Незначному зменшенню кількості звернень сприяло позбавлення прокуратури ряду повноважень, врегулювання порядку вирішення звернень у кримінальній та некримінальних сферах, активізація представницької діяльності та ін. Основними ж чинниками надходження звернень до органів прокуратури залишається необізнаність громадян щодо порядку захисту своїх конституційних прав і свобод, неспроможність системи безоплатної правової допомоги забезпечити надання якісної правової допомоги усім бажаючим, безвідповідальне ставлення до людських проблем чиновників виконавчої гілки влади та місцевого самоврядування, тощо.

З числа звернень що надійшли близько тисячі (966 звернень, або 30%)скеровано за належністю відповідному органу чи посадовій особі через відсутність у прокуратури передбачених законом повноважень щодо розгляду питань, викладених у скаргах.

Із вирішених 2,2 тис звернень, 45 скарг надійшло від народних депутатів України. Звернення мали різний характер. В більшості випадків скарги надходили з питань з питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях та представництва інтересів держави в суді.

Керівниками органів прокуратури області прийнято 151звернення. Крім того, щомісячно здійснюється прийоми громадян за місцем праці та проживання громадян та запроваджено практику прийому осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, зокрема,  організовано 13 виїзних прийомів керівництвом прокуратури області за місцем праці і проживання громадян та 11виїздів до установ виконання покарань.

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» упродовж І півріччя 2017 року до органів прокуратури області надійшло 34 запити на інформацію, що на 18% більше, порівняно з минулим роком, із них 31 вирішено, 3 надіслано іншому розпоряднику. Із загального числа розглянутих, надано інформацію на 25 запитів, у наданні інформації відмовлено по 5 запитах, на 14 запитів надано роз'яснення.

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua