• Головна
  • Прокурори Кіровоградщини вирішили 2,2 тисячі звернень громадян за останні півроку
13:51, 28 липня 2017 р.

Прокурори Кіровоградщини вирішили 2,2 тисячі звернень громадян за останні півроку

До органів прокуратури Кіровоградської області упродовж поточного року надійшло 3,2 тис звернень, що на 6% менше, у порівнянні з минулим роком.

Незначному зменшенню кількості звернень сприяло позбавлення прокуратури ряду повноважень, врегулювання порядку вирішення звернень у кримінальній та некримінальних сферах, активізація представницької діяльності та ін. Основними ж чинниками надходження звернень до органів прокуратури залишається необізнаність громадян щодо порядку захисту своїх конституційних прав і свобод, неспроможність системи безоплатної правової допомоги забезпечити надання якісної правової допомоги усім бажаючим, безвідповідальне ставлення до людських проблем чиновників виконавчої гілки влади та місцевого самоврядування, тощо.

З числа звернень що надійшли близько тисячі (966 звернень, або 30%)скеровано за належністю відповідному органу чи посадовій особі через відсутність у прокуратури передбачених законом повноважень щодо розгляду питань, викладених у скаргах.

Із вирішених 2,2 тис звернень, 45 скарг надійшло від народних депутатів України. Звернення мали різний характер. В більшості випадків скарги надходили з питань з питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях та представництва інтересів держави в суді.

Керівниками органів прокуратури області прийнято 151звернення. Крім того, щомісячно здійснюється прийоми громадян за місцем праці та проживання громадян та запроваджено практику прийому осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, зокрема,  організовано 13 виїзних прийомів керівництвом прокуратури області за місцем праці і проживання громадян та 11виїздів до установ виконання покарань.

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» упродовж І півріччя 2017 року до органів прокуратури області надійшло 34 запити на інформацію, що на 18% більше, порівняно з минулим роком, із них 31 вирішено, 3 надіслано іншому розпоряднику. Із загального числа розглянутих, надано інформацію на 25 запитів, у наданні інформації відмовлено по 5 запитах, на 14 запитів надано роз'яснення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...