Упродовж цього близько 7,0 тис. громадян були охоплені тимчасовими роботами

Завдяки тісній взаємодії органів влади та місцевого самоврядування з центрами зайнятості області організовано проведення громадських та іншихробіт тимчасового характеру за участі безробітних громадян. Варто зазначити, що організація цих робіт тимчасового характеру триває постійно, у результаті якої лише упродовж січня–червня поточного року близько 7,0 тис. громадян з числа зареєстрованих безробітних мали роботу та матеріальну підтримку, що в теперішній час має неабияке значення.

Слід зазначити, що ці роботи дозволяють вирішити певні проблеми територіальних громад, наприклад, з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування спортивних майданчиків, кладовищ, об’єктів культурної та історичної спадщини, а також військових поховань, пам’ятників, обелісків, меморіалів Другої світової війни.

Сьогодні можна з впевненістю сказати, що організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем територіальних громад. Зацікавленість підприємств в організації таких робіт має неабиякий сенс: окрім забезпечення виконання нагальних тимчасових робіт, розширюються можливості роботодавця у виборі майбутніх працівників.

робота
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі