Ринок праці Кіровоградської області: результати першого півріччя 2017 року

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом (25,5%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (19,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (11,7%).

Станом на 01 липня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 13,5 тис . безробітних громадян, з яких 57,5% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, 41,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-червні 2017 року статус безробітного мали 30,9 тис. осіб , з них отримали статус безробітного безпосередньо в червні 1,5 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-червні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 9,9 тис. безробітних громадян . Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 32,1%. Також було працевлаштовано 2,8 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру майже 7,0 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 22,6%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 4,3 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,0%.

Станом на 01 липня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,9 тис. од.

У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб, у тому числі серед професіоналів – 2 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –2 особи, серед фахівців – 5 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 8 осіб, серед технічних службовців – 7 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 4 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 8 осіб, а також серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 7 осіб.

Станом на 01 липня поточного року 9,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,9% (І квартал 2016 року) до 12,7% (І квартал 2017 року) економічно активного населення.

Ринокпраці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі