Демобілізовані військові повертаються до мирного життя

Державна політика України спрямована на соціальний захист її громадян, у тому числі й у сфері зайнятості, особлива увага при цьому приділяється демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО . Завдання служби зайнятості полягає в якнайшвидшому поверненні громадян цієї категорії до соціально-трудових відносин.

З метою підвищення рівня зайнятості громадян даної категорії, служба зайнятості надає їм спектр різноманітних послуг – підбір підходящої роботи, організація професійного навчання, підтримка підприємницької ініціативи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, профорієнтація, надання відповідних консультацій, пов’язаних з працевлаштуванням тощо.Так, з початку цього року за сприяння Світловодського міськрайонного центру зайнятості 12 учасників АТО отримали роботу, дві особи проходили професійне навчання за професією «електрозварник».

Наприклад, демобілізований учасник АТО Андрій П., після звільнення з військової служби намагався знайти роботу самостійно. Після невдалих спроб звернувся за допомогою у працевлаштуванні до міськрайонного центру зайнятості. Тут йому запропонували роботу на ДП «Завод залізобетонних виробів» ТДВ «ОДЕБП» за професією «арматурник». Після співбесіди з роботодавцем, чоловік був працевлаштований і на даний час успішно працює на даному підприємстві.

Його земляк Олександр Я., також звернувся до міськрайонного центру зайнятості, адже проживаючи в сільській місцевості знайти підходящу роботу було важко. Ознайомившись з послугами, що надає служба зайнятості клієнтам, його зацікавила можливість здобуття нової освіти. Вирішив стати «електрозварником», адже ця професія є затребуваною на місцевому ринку праці. Крім того, професійне навчання проводиться на замовлення ДП «Завод залізобетонних виробів» ТДВ «ОДЕБП», що гарантує стовідсоткове працевлаштування. Вже сьогодні Олександр навчається в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

А колишньому військовому Олексію К. ф ахівці міськрайонного центру зайнятості запропоновали роботу на ПАТ «Світловодський завод «Спецзалізобетон» арматурником. Після співбесіди з роботодавцем, чоловік був працевлаштований і на даний час успішно працює на даному підприємстві.

Таким чином, працівники служби зайнятості , намагаються знайти індивідуальний підхід до безробітних громадян з числа демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО , вивчаємо їх потреби та побажання, професійний досвід, адже питання їхньої соціальної і трудової адаптації є одним із пріоритетних у роботі служби зайнятості.

86 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua