ДІТИ І СОБАКИ

Спілкування із собаками корисне для дітей, воно заохочує їх до добра і турботи про ближніх, але це спілкування потрібно чітко контролювати.

Домашні і дикі тварини можуть проявити агресію щодо дитини, якщо вона відбирає у них їжу, робить їм боляче або намагається підійти до дитинчат. Це їхні природні інстинкти.

Від укусу хворої тварини, подряпини або при потраплянні слини на слизові оболонки та шкіру, якщо на ній є пошкодження, непомітні навіть для ока, людина може заразитись на дуже небезпечне інфекційне захворювання, яке супроводжується порушенням діяльності центральної нервової системи, — сказ.

Будь-який укус тварини з проколом або травмою шкіри, будь-які глибокі і великі подряпини від тварин, особливо якщо це не ваш домашній улюбленець, вимагають звернення до лікаря. І зволікати із цим не можна! Перед тим, як звернутись до лікаря, необхідно надати дитині першу долікарську допомогу і заспокоїти її, ретельно промити ранку з милом під проточною водою протягом 15 хвилин, обробити рану йодом. Зверху необхідно накласти стерильну пов’язку і негайно звернутись у травмпункт. Якщо рани великі, рвані і є кровотеча, слід негайно викликати швидку медичну допомогу для подальшої невідкладної госпіталізації.

Існують правила безпечного поводження із собаками, з якими обов’язково потрібно ознайомити дітей:

- ніколи не біжіть, не тікайте, бо це може спонукати тварину наздоганяти вас;

- поверніться до собаки обличчям, не допускайте, щоб він підійшов до вас збоку чи ззаду;

- не замахуйтесь на собаку і не кричіть. Краще спробуйте скомандувати йому: «Стояти!», «Сидіти!», «Лежати!». Це допоможе йому заспокоїтись;

- особливо небезпечний собака, який присів, бо готовий стрибнути. Тоді треба захистити горло — притиснути підборіддя до грудей і виставити вперед руку;

- не годуйте з руки чужого собаку, бо він може злякатись і вкусити вас;

- дуже небезпечно гладити чужих чи бродячих собак;

- ніколи не дражніть собак;

- завжди дотримуйтесь простого правила: після спілкування з будь-яким псом, навіть із вашим домашнім улюбленцем, добрим і ласкавим, обов'язково ретельно вимийте руки з милом.

64 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua