215 письмових звернень отримали податківці Кіровоградщини з початку року

Саме така кількість звернень громадян надійшла на розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області з початку року. Із вищезазначених звернень –117 надійшло поштою (безпосередньо від громадян), 11 звернень через органи влади, 84 звернення через уповноважену особу та 3 звернення від інших органів, установ, організацій. За видом звернень – 210 заяв, 4 пропозиції та 1 скарга.

За результатами виконання: 194 звернення виконано в термін та 21 звернення знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня - червня 2017 року звернулися 219 громадян.

За категоріями авторів звернень: 1 - від учасника бойових дій та 218 – категорія не визначена.

Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно адміністрування податків,контрольно-перевірочної роботи, відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, інформування про ухилення від сплати податків, праці і заробітної плати.

Протягом січня-червня 2017 рокув органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 110 прийомів за зверненнями громадян, з них: з них: 106 заяв (96,3%) та 4 пропозиції (3,6%), яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників. На всі звернення, термін розгляду яких настав, надані своєчасні відповіді. Порушення терміну їх розгляду структурними підрозділами та підпорядкованими ОДПІ не допускалися.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua