215 письмових звернень отримали податківці Кіровоградщини з початку року

Саме така кількість звернень громадян надійшла на розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області з початку року. Із вищезазначених звернень –117 надійшло поштою (безпосередньо від громадян), 11 звернень через органи влади, 84 звернення через уповноважену особу та 3 звернення від інших органів, установ, організацій. За видом звернень – 210 заяв, 4 пропозиції та 1 скарга.

За результатами виконання: 194 звернення виконано в термін та 21 звернення знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня - червня 2017 року звернулися 219 громадян.

За категоріями авторів звернень: 1 - від учасника бойових дій та 218 – категорія не визначена.

Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно адміністрування податків,контрольно-перевірочної роботи, відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, інформування про ухилення від сплати податків, праці і заробітної плати.

Протягом січня-червня 2017 рокув органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 110 прийомів за зверненнями громадян, з них: з них: 106 заяв (96,3%) та 4 пропозиції (3,6%), яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників. На всі звернення, термін розгляду яких настав, надані своєчасні відповіді. Порушення терміну їх розгляду структурними підрозділами та підпорядкованими ОДПІ не допускалися.

податківці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі