Житлова новобудова у Кропивницькому «підросла» до шостого поверху

У Кропивницькому продовжується реалізація унікального для України проекту будівництва житла за бюджетні кошти. Майбутній житловий будинок по вулиці Жадова вже має п’ять зведених поверхів.

9 серпня на будівельному майданчику побував секретар міської ради Андрій Табалов. Він оглянув планування квартир, ознайомився із заходами енергоефективності та енергозбереження, які впроваджуються у сучасному проекті житлового будівництва, проконтролював терміни виконання робіт.

- Зведення нового житла за бюджетні кошти – це надзвичайно важливий для Кропивницького проект, - відзначив Андрій Табалов. – Я не пам’ятаю, щоб у нашому місті велося таке будівництво. У той же час, такий будинок, а це 54 нових квартири, має вирішити надважливе соціальне питання – забезпечити житлом людей, які багато років стоять у черзі на його отримання.

Це пілотний для Кропивницького проект: якщо він буде успішним, на території обласного центру є ще недобудови, які можуть у перспективі стати житлом для кропивничан. Наприклад, для цього можна використати фундамент «недобуду» по вулиці Героїв України і це питання вже вивчається, повідомив Андрій Табалов.

Секретар міської ради висловив задоволення якістю і темпами робіт. У поточному році будівельники завершать монтаж коробки будинку, а вже внутрішні роботи будуть завершені у наступному, 2018 році.

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua