Служба зайнятості Кіровоградщини – новоствореним територіальним громадам

Відбулась робоча зустріч директора Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тетяни Білоусової з головою Соколівської об’єднаної територіальної громади Іриною Завірюхою.

В рамках зустрічі, розглядалась положення проекту угоди про співпрацю щодо реалізації державної політики зайнятості населення. Серед основних напрямків співпраці - організація професійної підготовки та перепідготовки безробітних громадян, громадських робіт та робіт тимчасового характеру, створення нових робочих місць і легалізація зайнятості.

У руслі конструктивного діалогу йшлося про те, що вже досягнуто попередніх домовленостей на проведення КП «Надія» громадських робіт та робіт тимчасового характеру, до яких будуть залучені незайняті мешканці об’єднаної територіальної громади.

Акцентувалась увага й на питанні забезпечення зайнятості демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На завершення зустрічі присутні дійшли висновку, що співпраця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами повинна тривати, адже для кожної з сторін важливо забезпечити доступність системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громади у сфері соціального захисту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua