• Головна
  • Служба зайнятості Кіровоградщини – новоствореним територіальним громадам
09:12, 28 серпня 2017 р.

Служба зайнятості Кіровоградщини – новоствореним територіальним громадам

Відбулась робоча зустріч директора Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тетяни Білоусової з головою Соколівської об’єднаної територіальної громади Іриною Завірюхою.

В рамках зустрічі, розглядалась положення проекту угоди про співпрацю щодо реалізації державної політики зайнятості населення. Серед основних напрямків співпраці - організація професійної підготовки та перепідготовки безробітних громадян, громадських робіт та робіт тимчасового характеру, створення нових робочих місць і легалізація зайнятості.

У руслі конструктивного діалогу йшлося про те, що вже досягнуто попередніх домовленостей на проведення КП «Надія» громадських робіт та робіт тимчасового характеру, до яких будуть залучені незайняті мешканці об’єднаної територіальної громади.

Акцентувалась увага й на питанні забезпечення зайнятості демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На завершення зустрічі присутні дійшли висновку, що співпраця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами повинна тривати, адже для кожної з сторін важливо забезпечити доступність системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громади у сфері соціального захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#населення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...