Устинівщина: нові можливості жінок на ринку праці

З метою підвищення рівня зайнятості жінок, їх конкурентоспроможності на ринку праці, в Устинівському районному центрі зайнятості відбувся Дня інформації для жінок. Змістом цього заходу стало, насамперед, визначення позицій жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги в побудові професійних планів, стратегії пошуку роботи, заохочення до легального працевлаштування, підвищення мотивації до праці.

У рамках заходу за участі директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алли Петренко відбувся семінар «Жінка на ринку праці».

У ході його проведення, насамперед, присутні отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці та перспективи його розвитку, перелік соціальних послуг, що надає служба зайнятості клієнтам. Також жінки отримали поради щодо набуття впевненості у власних силах, підвищення рівня самооцінки та ознайомилися з оптимальними моделями поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

А.Петренко ознайомила присутніх з поняттям «патронажна сім'я». Зазначила, що це така форма виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування, передаються на виховання в сім'ї громадян за відповідним договором.

«Кожна дитина має право виховуватись в родині. Саме тому, останнім часом в нашій країні проводиться реформування інтернатних закладів і все більше малюків, що опинилися в складних життєвих обставинах, влаштовуються у сім’ї громадян. Наразі запроваджено проект по створенню патронажних сімей»,- продовжила А.Петренко.

Зупинилась на окремих аспектах щодо створення таких сімей. «Якщо проаналізувати поняття патронату на предмет того чи це робота чи сім’я, то можна сказати, що це робота, яку ти виконуєш вдома», - продовжила директорка.

Упродовж Дня інформації діяли консультпункти, де всім охочим надавалися індивідуальні профконсультації, консультації з юридичних та інших питань, пов'язаних із працевлаштуванням.

Загалом у заході взяло участь близько 20 безробітних жінок, з них 1 – отримала направлення на працевлаштування, двоє – виявили бажання взяти участь у громадських роботах, що проводитимуться на території Криничуватської сільської ради.

39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua