Комунальний заклад “Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю" отримав спеціальне фахове обладнання

Вручення сертифікату на обладнання пройшло в переддень Дня незалежності, і вихователі та вихованці закладу зустріли банкірів вишиванками та заздалегідь підготовленим концертом. Їм так хотілося похвалитися власними досягненнями. І пишатися було чим: вірші про ПриватБанк та вдячність за допомогу, про Україну та незалежність у виконанні діток, хворих на ДЦП, звучать найдзвичайно емоційно та хвилююче. Приходить розуміння, що кожне слово - то героїчна праця батьків та вихователів. І як ніколи зворушливо лунав гімн у виконанні діток, батьків, вихователів та гостей.

“Перепрошую у всіх присутніх, що не стрималася та покотилися сльози, - ділиться враженнями Раіса Килимниченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. - Не вперше ми допомагаємо тим, хто цього потребує, та вперше я не змогла справитися зі своїми емоціями. Та то від радості.  Щаслива тим, що придбане нами обладнання допоможе дітками з реабілітацією. Хочеться вірити, що усі ці тренажери, спортивні комплекси, лабіринти стануть у пригоді”. 

“Ми щиро вдячні ПриватБанку за допомогу, - розповідає Лілія Місюня, директор комунального закладу “Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю". - У нашому закладі дітки отримують фахову допомогу з реабілітації. Уявіть, що до придбання цього обладнання ми усі фізичні вправи, завдання робили просто на килимках. Тепер ми маємо змогу проводити заняття на спеціальному обладнанні. Це значно розширює наші можливості та шанси діток на одужання. Про емоційне задоволення годі й говорити. Вони були у захваті від кольорових, яскравих, м’яких кубів, складних геометричних форм, спортивних лабіринтів, гірок, сходинок тощо. Впевнені, що вони можуть значно покращити свій стан завдяки нестандартним методам реабілітації, які ми зможемо проводити дякуючи такому подарунку”.

За кошти Всеукраїнськогоблагодійного фонду  “Допомагати просто” дитячий заклад отримав від благодійників дитячі спортивні та модульні комплекси для занять і виконання спеціальних вправ, які слід виконувати діткам під час тривалого та складного процесу реабілітації.

“Лише за чотири місяці нинішнього року БФ “Допомагати просто” надав допомогу нужденим більше, ніж на 20 млн грн, - продовжує Раїса Килимниченко. - Для порівняння, у минулого року на благодійність було витрачено 16 млн грн. Ці сухі цифри свідчать про зростання довіри наших клієнтів до Фонду та бажання долучитись до програм, які допомагають хворим діткам, дитячим будинкам України, пораненим в АТО тощо”.

Національний конкурс “Благодійна Україна – 2016” відзначив роботу Фонду ПриватБанку “Допомагати просто!”, який увійшов у трійку найкращих благодійних фондів України.

Нагадаємо, перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.uaв терміналах самообслуговування, вПриват24 і в мобільному додатку. Всі перерахування у рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайтіblago.pb.uaВсеукраїнська програма ПриватБанку “Допомагати просто!” діє з 2010 року і дає можливість клієнтам банку долучитись до різних благодійних проектів. Допомагати з ПриватБанком не лише просто, але й надзвичайно почесно. Допомагайте з нами!

КЗ  "Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю"- це реабілітаційна установа, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю, а також дітей віком до двох років, які мають ризик отримання інвалідності.  Кваліфіковані спеціалісти Центру проводять реабілітаційні заходи, спрямовані на попередження (запобігання) зменшення або подолання фізичних, психічних розладів,  коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільстві.  

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua