У Кропивницькому триває антикорупційний моніторинг

Експерти Асоціації Політичних Наук продовжують антикорупційний моніторинг проектів рішень міської ради, який розпочався в березні 2017 року.

Так, за результатами серпневого моніторингу була направлена скарга до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, щодо виявлених порушень Закону України «Про доступ до публічної інформації», знайдених у результаті експертизи проектів рішень міської ради та виконкому.

«Нами було оскаржено 24 проекти рішень, які, на думку моніторів АПН, містять у собі корупційну складову і не відповідають всім вимогам чинного законодавства України. Так, місцева влада чомусь постійно приховує інформацію про тих, хто претендує на матеріальну допомогу з міського бюджету та на отримання комунального житла. Згідно Закону, інформація про вигодонабувачів має бути відкритою та доступною, адже має суспільний інтерес» - наголосив голова АПН Дмитро Сінченко.

Окрім вже згаданого порушення, експерти АПН виділили проекти рішень, в яких є посилання на якийсь додаток, проте самого додатка ніде не можна знайти. А також, на ті проекти, які стосуються змін до місцевого бюджету але в яких немає жодних обґрунтувань таким змінам.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua