На Кіровоградщині презентували Національну платформу для малого бізнесу

14 вересня у м. Кропивницькому відбулась презентація проекту «Національна платформа бізнес-взаємодії» (Національна платформа для малого бізнесу). Проект реалізується ГО «Клуб Ділових Людей» (м. Львів) за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку.

Проект орієнтований на потреби малого бізнесу та розрахований на керівників, власників малого бізнесу, у тому числі учасників програми започаткування та розвитку бізнесу в рамках проектів МОМ.

Проект передбачає спілкування на двох платформах:

он-лайн платформа ділових контактів, бізнес-можливостей, навчальних матеріалів та проектів із розвитку малого бізнесу;

оф-лайн платформа у регіонах України для проведення навчальних та ділових заходів, бізнес-освіти, обміну досвідом, співпраці з владою та міжнародними організаціями, реалізації проектів для розбудови малого бізнесу.

Слід зазначити, що платформи покликані стати тим середовищем, яке об’єднає власників бізнесу та клієнтів, початківців і підприємців зі стажем. А це означає, що малий бізнес отримає нагоду розвиватися ефективніше, забезпечуючи своїм зростанням і економічний розвиток країни.

Участь у презентації взяв і заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян. За результатами конструктивної розмови Б.Стояна та координатора проекту в області Тетяни Котенко, що відбулася у форматі заходу, досягнута попередня домовленість про спільне проведення заходів для роботодавців, підприємців та шукачів роботи, які мають намір організувати підприємницьку діяльність.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua