Черговий День депутата у міській раді буде присвячений медичній галузі міста

Черговий День депутата у міській раді Кропивницького відбудеться вже  20 вересня, відповідно до затвердженого плану роботи на 2017 рік. Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради.

            - День депутата розпочнеться о 10.00 у сесійній залі міської ради і продовжиться ознайомленням з роботою відкритих у Кропивницькому до Дня міста трьох нових сучасних закладів охорони здоров’я: інсультного, гемодіалізного та перинатального центрів, - відзначив Андрій Табалов. – А під час поїздки, матимемо змогу оцінити якість пересування містом на великих автобусах, які вже почали надходити до обласного центру і скоро займуть своє місце на пасажирських маршрутах.

            Андрій Табалов також звернув увагу учасників наради, що на офіційному сайті міської ради буде відкрита сторінка «Відзнаки».

            - Це важливий елемент зворотнього зв’язку між громадою і владою, - наголосив секретар міської ради. – тут ми оприлюднюватимемо усі подяки, які надходять від мешканців міста  на адресу депутатів, керівників виконавчих органів. Це дасть, з одного боку, донести до громадськості інформацію про вирішені у місті проблеми, з іншого – ми економитимемо час на засіданнях міської ради, розпочинатимемо відразу з порядку денного, а не із зачитання текстів подяк.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua